cephalad اخبار رادیو زندگی قزوین

cephalad: اخبار رادیو زندگی قزوین نمایش سراسری استانی سخنرانی

گت بلاگز کرمانشاه ترویج فرهنگ دفاع مقدس

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه بر لزوم ترویج فرهنگ نشات گرفته از مناسبت مهم دفاع مقدس در جامعه تاکید کرد.

ترویج فرهنگ دفاع مقدس

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان ازکرمانشاه؛ یوسف شاه حسینی گفت: اگر مهمترین مناسبت کشور را وقوع انقلاب اسلامی بدانیم که بدون تردید همینطور نیز هست، سالهای دفاع مقدس مهمترین واقعه ای است که بعد از انقلاب اسلامی کشور عزیزمان ایران در کشور اتفاق افتاده است.

ترویج فرهنگ دفاع مقدس

شاه حسینی افزود: سالهای دفاع مقدس یکی از برهه هایی است که آیین و فرهنگ جدیدی را در کشور گستراند و تلفیقی از تلاش و تلاش و سازندگی و معنویت بود.

عبارات مهم : فرهنگ
معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه بزرگداشت اتفاقات مهم سالهای دفاع مقدس را سرمایه گذاری برشمرد و افزود: باید از سرمایه های اینچنینی جهت پیشرفت کشور استفاده کنیم.

شاه حسینی با تاکید بر اینکه یادآوری اتفاقات مهم به ما هویت می بخشد، افزود: اینگونه یادآوری ها منجر به تلاش در جهت پیشرفت و امید و سازندگی کشور می شود.

وی با بیان اینکه رخدادهای سالهای دفاع مقدس قابل مقایسه با هیچ اندوخته مالی و مادی نیست، افزود: این انسجام و با هم بودن بدون هیچ طمع ورزی و قصدی در طول سال های دفاع مقدس نمودی از مدیریت جهادی است که تبلور آن را در سال های دفاع مقدس می توان یافت که حس شیرین فداکاری، ایثار، قدم گذاشتن در راه معنویت و ایثار را در افراد تداعی می کند.

وی با اشاره به اینکه رزمندگان در طول سالهای دفاع مقدس مهمترین سرمایه خود یعنی جانشان را در راه دفاع از آرزوی بزرگ های خود در طبق اخلاص گذاشتند، تاکید کرد: باید فرهنگ برخاسته از مناسبت مهم دفاع مقدس را در کشور ترویج کرد.

شاه حسینی با اشاره به اینکه سالهای دفاع مقدس دارای عمق وسیعی است که باید سالیان متمادی تلاش کرد تا به ابعاد متفاوت آن دست پیدا کرد، یادآور شد: به اعتراف خیلی ها تنها بخش کوچکی از دفاع مقدس به عنوان مهمترین مناسبت کشور بعد از انقلاب اسلامی توانسته در معرض داوری قرار بگیرد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه باتاکید بر اینکه خیلی از کشورها تلاش می کنند تا مشابه رخدادهای سال های دفاع مقدس در کشور ما را داشته باشند و گاه حتی دست به جعل بعضی از رخدادها می زنند، افزود: در طول دوران دفاع مقدس در کشور اتفاقاتی رخ داده که باید همواره تذکر داده شوند.

انتهای پیام/پ

واژه های کلیدی: فرهنگ | اسلامی | انقلاب | سرمایه گذاری | کرمانشاه | دفاع مقدس | معاون سیاسی | امنیتی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog