cephalad اخبار رادیو زندگی قزوین

cephalad: اخبار رادیو زندگی قزوین نمایش سراسری استانی سخنرانی

گت بلاگز ورزشی از هواداران عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم که این روز بد را به ما ببخشند / منصوریان

سرمربی تیم فوتبال استقلال بابت شکست تیمش برابر العین از طرفداران تیم استقلال عذر خواهی کرد.

از هواداران عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم که این روز بد را به ما ببخشند / منصوریان

به گزارش گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان به نقل از سایت رسمی کلوب استقلال، علیرضا منصوریان بعد از شکست استقلال برابر العین به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
وی در مورد ارزیابی اش از بازی گفت:متاسفانه شکست تلخی بود. دو سه مصدوم در این بازی داشتیم و یکی دو بازیکن هم در اواسط بازی مصدوم شدند. مجبور شدیم امروز سیستم تیم را عوض کردن دهیم. در مجموع از عملکرد بازیکنان و خودمان راضی نیستیم. در جریان بازی هرچه تلاش کردیم به بازی برگردیم، شرایط سخت تر می شد. العین تمام نیروهایش را داشت و ما می دانستیم بازی مشکل داریم. از هواداران عذرخواهی می کنیم و تلاش می کنیم جهت فصل بعد با آوردن چند بازیکن تراز بین المللی، این تیم را به نقطه بالاتر برسانیم. ما باید توکلمان به خدا باشد و زیاد تلاش کنیم. العین خیلی خوب بازی کرد و به آنها هم تبریک می گویم.

عبارات مهم : العین

منصوریان در مورد داوری این دیدار خاطرنشان کرد: داور بازی خوب بود. داور خوب قضاوت کرد. در بعضی نقاط عملکرد ما ضعیف بود که به این نتیجه بد دست پیدا کردیم. امروز بهتر از داور تیم العین بود که خوب عمل کرد.
وی همچنین افزود: ما در 15 دقیقه اول شرایط خوبی داشتیم ولی بعد از مصدومیت باقری، تیم خط دفاعی من بیرون بود و چهار بازیکن من در بازی نبودند. بعد از ضرب دیدگی باقری، تنها چاره ما جلو بردن تیم بود. ابراهیمی امروز بیرون بود و یکی از جوانان ما هم یعنی نورافکن دیشب به جمع ما اضافه شد و به خاطر سلامتیش مجبور شدیم او را بیرون بگذاریم. ما سه هافبکمان را نداشتیم و باقری هم آسیب خورد و جریان بازی ما عوض کردن کرد. خیلی سخت بود در شرایط خوبمان باقی بمانیم. به همه چیز فکر می کردم جز اینکه باقری در 20 دقیقه اول مصدوم شود و مجبور شویم که تعویضی انجام دهیم.
سرمربی استقلال در مورد از بین رفتن تمرکز استقلالی ها گفت: تیم ما بسیار جوان هست. اکثر بازیکنان ما سن پایینی دارند. ما سه بازیکن بالای 30 سال امروز در زمین داشتیم و خیلی از بازیکنان ما زیر 24 سال بودند. کار کردن با تیم جوان می تواند تبعات داشته باشد. متاسفانه یکی دو بازیکن با تجربه مان را امروز نداشتیم. سخت بود بعد از گل دوم تیم را جمع کردن. هنگامی که تیم جوانی را هدایت می کنیدف امکان دارد که اتفاقات عجیب و غریب هم رخ دهد. امروز یکی از بدترین روزهای ما در سال گذشته بود.
وی در مورد عمر عبدالرحمان اظهار داشت: عبدالرحمان جهت العین یک نعمت هست. او خیلی تفاوت سطح با سایر تیمش دارد. او یک طرف است و العین یک طرف هست. خیلی سخت است که از او مواظبت کنید. ما باید این کار را انجام می دادیم همانطور که در پایتخت کشور عزیزمان ایران این کار را کردیم. ما دوست نداشتیم به او آسیب فیزیکی برسانیم. سخت است از بازیکنی که با فوتبال امارات تفاوت دارد، مواظبت کرد. ما در بدترین شرایطمان به شرایط ایده آل عبدالرحمان خوردیم. به هرحال عبدالرحمان استانداردهای فوق العاده بالایی دارد.
منصوریان در آخر خاطرنشان کرد: امیدوارم هرگز در دوران فوتبالم دیگر چنین روزهایی را نبینم. روزهای سخت، هواداران پشت سر من بودند و از تیم جوانم حمایت کردند. دست تک تکشان را می بوسم و امیدوارم این روز بد را به ما ببخشند. بازهم از همه آنها تقدیر می کنم.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: العین | بازیکن | بازیکنان | منصوریان | هواداران | علیرضا منصوریان | استقلال | العین

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog