cephalad اخبار رادیو زندگی قزوین

cephalad: اخبار رادیو زندگی قزوین نمایش سراسری استانی سخنرانی

گت بلاگز بین‌الملل بودجه ترامپ خیانت بزرگی به طبقه میانگین آمریکاست / فایننشال تایمز

فایننشال تایمز نوشت : بودجه دونالد ترامپ علی رغم وعده های انتخاباتی اش ، خیانت بزرگی به طبقه میانگین آمریکا هست.

بودجه ترامپ خیانت بزرگی به طبقه میانگین آمریکاست / فایننشال تایمز

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان ، پایگاه اینترنتی نشریه فایننشال تایمز در مطلبی نوشت: بودجه ترامپ حمایت از قشر ضعیف آمریکا را کم کردن خواهد داد. ترامپ در مبارزات انتخاباتی اش از کمک به قشر میانگین حرف می زد. در این بودجه به غیر از کم کردن کمک ها به افراد نیازمند، مانند بن های غذا، بودجه مربوط به آموزش عالی هم کمتر خواهد شد و همچنین ارائه کمک هزینه جهت آنهایی که استطاعت بازپرداخت وام تحصیلی ارزش را ندارند از بین بردن می شود.
مشوق های مالیاتی جهت افرادی که حقوق پایین دارند به منظور ترغیب آنها جهت ماندن بر سر شغل خود، به شدت کم کردن خواهد یافت.

عبارات مهم : آموزش

سرمایه گذاری در زمینه تحقیقات، آموزش مشاغل ، درمان اعتیاد به مواد مخدر و اعطای بورسیه هم بسیار کم کردن خواهد یافت. تنها موردی که هزینه ها زیاد کردن خواهد داشت بودجه دفاعی آمریکا و امنیت مرزی آمریکا و مکزیک خواهد بود.
چهار نهاد در دولت ترامپ که عبارتند از وزارت آموزش،مسکن، انرژی و آژانس حفاظت از محیط زیست به وسیله افرادی اداره می شوند که خواستار تعطیلی این نهادها هستند.
تقریبا سه چهارم بودجه آمریکا اکنون جهت امور دفاعی، پرداخت بهره بدهی ها، امنیت اجتماعی و بهداشت و درمان تخصیص داده شده است دارد.
این مبلغ قرار است در دوران ترامپ 80 درصد زیاد کردن پیدا کند. سهم سرمایه گذاری در نیروی انسانی، مخصوصا در آموزش و پرورش مهارت ها باز هم کم کردن خواهد داشت.
نهایتا اینکه پیروزی ترامپ نشانه ای بود حاکی از ناموفق بودن نظام این کشور و آنچه او قصد دارد انجام دهد باز هم با شکست بزرگتری همراه خواهد بود.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: آموزش | آمریکا | دولت ترامپ | درمان اعتیاد | سرمایه گذاری | سرمایه گذاری | بین الملل | فایننشال تایمز

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog