cephalad اخبار رادیو زندگی قزوین

cephalad: اخبار رادیو زندگی قزوین نمایش سراسری استانی سخنرانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازتاب بازنشستگی کی‌روش از دنیای مربیگری در رسانه‌های پرتغالی

مصاحبه اخیر کارلوس کی‌روش مبنی بر احتمال آخر دوران مربیگری بعد از جام جهانی روسیه بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های پرتغالی داشت.

بازتاب بازنشستگی کی‌روش از دنیای مربیگری در رسانه‌های پرتغالی

بازتاب بازنشستگی کی روش از دنیای مربیگری در رسانه های پرتغالی

عبارات مهم : ایران

مصاحبه اخیر کارلوس کی روش مبنی بر احتمال آخر دوران مربیگری بعد از جام جهانی روسیه بازتاب گسترده ای در رسانه های پرتغالی داشت.

به گزارش ایسنا، کارلوس کی روش توانست تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران را به مرحله نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برساند. سرمربی پرتغالی که در روسیه به سر می برد در مصاحبه اخیر خود گفت بیش از ۳۶ سال است مربیگری کرده است و حس می کند به آخر راه رسیده و احتمالا بعد از جام جهانی روسیه از دنیای مربیگری بازنشسته شود.

بازتاب بازنشستگی کی‌روش از دنیای مربیگری در رسانه‌های پرتغالی

پایگاه اینترنتی DN پرتغال راجع به گفته های سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران نوشت: کارلوس کی روش ۶۴ ساله که چهار افزایش به جام جهانی را با ۳ تیم متفاوت تجربه کرده هست، به این می اندیشد که دنیای مربیگری را رها کرده و به زندگی شخصی خود بپردازد. او می خواهد عالی ترین نتیجه تاریخ فوتبال کشور عزیزمان ایران را در جام جهانی به دست بیاورد و با این تیم به دور دوم راه یابد و در ادامه از دنیای مربیگری خداحافظی کند.

روزنامه اوجوگو یکی از معروف ترین روزنامه های پرتغالی نیز راجع به این اتفاق نوشت: کی روش می گوید به آخر راه رسیده است و می خواهد دنیای مربیگری را کنار بگذارد. او عنوان کرده است به بررسی و تحلیل شرایط نیاز دارد تا بعد از جام جهانی راجع به این تصمیم خود فکر کند. کی روش که چهار افزایش به جام جهانی را تجربه کرده است حالا دوست دارد وقت خود را با خانواده سپری کند.

مصاحبه اخیر کارلوس کی‌روش مبنی بر احتمال آخر دوران مربیگری بعد از جام جهانی روسیه بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های پرتغالی داشت.

مایس فوتبال هم نوشت: کارلوس کی روش یکی از موفق ترین مربیان پرتغالی که دو قهرمانی در جام جهانی جوانان را در کارنامه خود دارد و سال ها در کنار فرگوسن در منچستریونایتد نشست، اکنون به خداحافظی از دنیای مربیگری فکر می کند و در این صورت بعد از جام جهانی از سمت خود کناره گیری خواهد کرد.

واژه های کلیدی: ایران | روسیه | بازتاب | فوتبال | جام جهانی | کارلوس کی روش | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog