cephalad اخبار رادیو زندگی قزوین

cephalad: اخبار رادیو زندگی قزوین نمایش سراسری استانی سخنرانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری محرمانه‌های مهناز افشار و برادرانش

مهناز افشار در توییتر خود از شغل برادرانش گفت و قول داد که اگر اجازه دهند، دادگاه همسرش را به صورت لایو از اینستاگرام پخش کند. خودش سلبریتی هست، همسرش یکی از آ

محرمانه‌های مهناز افشار و برادرانش

محرمانه های مهناز افشار و برادرانش

عبارات مهم : شیرخشک

مهناز افشار در توییتر خود از شغل برادرانش گفت و قول داد که اگر اجازه دهند، دادگاه همسرش را به صورت لایو از اینستاگرام پخش کند. خودش سلبریتی هست، همسرش یکی از آقازاده های دولت دهم است و اگر اسم شرکت دارویی رشد، شیرخشک های آلوده، شکایت هلال احمر و فعالیت در حوزه کودک آورده شود، حتما همه متوجه می شوند که منظور مهناز افشار هست. حالا ولی پای برادرانش هم وسط کشیده شده. هربار که در توییتر یا اینستاگرم تصویر و مطلبی پست می گذارد، چندنفری راجع به پرونده و دادگاه یاسین رامین؛ همسرش، دستمزد میلیاردی اش، مهریه اش و حتی برادرانش از او پرسش می پرسند.

محرمانه‌های مهناز افشار و برادرانش

او حالا در توییتر خود راجع به برادرانش پست جالبی گذاشته است: « ای کسانی که همش دنبال قاتل بروسلی می گردید و دنبال این هستین داداش های من کارشون چیه. هر دوی آنها در بازار کار میکنن، یکیشون جواهرساز و دیگری تولیدی سلفون داره. پرسش های بعدی رو هم به نوبت جواب میدم.» و این توییت او در جواب کسانی بود که برادرانش را به دلالی و برج سازی متهم می کردند. یکی از بازدیدکنندگان توییتر هم در جواب این پست نوشته: «من یجا تو اخبار خوندم انگار دادگاه همسر محترمشون شروع شده است بالاخره ماه پشت ابر نمیمونه گرچه امیدوارم همسر ایشون بیگناه باشه، چون اگه نباشه، با یکی از کثیف ترین آدما ازدواج کردن که با جون فرزند ها بازی می کنن.»

مهناز افشار هم در پاسخ آن وعده جالبی داده است: «بله عزیزم البته این چندمین دادگاه هست، البته عنوان اتهام اختلاف حساب مالی است و امیدوارم عدالت برقرار بشه. قصد دارم لایو دادگاه را نشون بدم اگر مانع نشن.»

مهناز افشار در توییتر خود از شغل برادرانش گفت و قول داد که اگر اجازه دهند، دادگاه همسرش را به صورت لایو از اینستاگرام پخش کند. خودش سلبریتی هست، همسرش یکی از آ

کاربر دیگری هم در کامنتی نوشته است: «من اينقدر مي پرسم تا ببيني سوالم رو… ديروز تو خبر ديدم همسر شما با وثيقه ٢٩ميلياردي بيرون هستن و برام پرسش شد اين پول رو از كجا آوردن؟! جز از مزيت هاي ژن برتري عه؟ من دوست دارم تكليف معلوم باشه كدوم وري هستي، نميشه حرف هاي قشنگ زد ولي با زندگي آقازاده اي، ميشه؟»

او در جواب نوشته: «خیر، با این وثیقه بیرون نیستن. خیلی کمتر اگر اجازه بدید تا روز دادگاه اگر مانع من نشن، میخوام جهت جویندگان حقیقت جلسه دادگاه رو لایو بگیرم. جویندگان نه بیکاره ها.»

افشار به آنهایی هم که انتقاد داشتند، آیا دادگاه علنی برگزار نمی شود، تاریخ دادگاه را داده که اگر می خواهند به دادگاه بروند. «اتفاقا علنی است تشریف بیارید ۱۱ تیر صبح.»

محرمانه‌های مهناز افشار و برادرانش

قبلا هم البته بارها مهناز افشار به پرسش های این چنینی جواب داده هست. او سال گذشته بعد از یک سال سکوت راجع به همسرش گفت که واردکردن شیرخشک آلوده، جنایتی نیست که بتوان از کنار آن گذشت. «من هیچ فراری از موضوعی که راجع به همسرم مطرح می شود، نکرده ام، چون این که مطرح می کنند، شیرخشک فاسد وارد کرده و باعث کشته شدن فرزند ها شده، جنایتی نیست که بتوان از کنار آن گذشت، همسر من هفت ماه بابت پرونده ای که برایش تشکیل شده، به زندان رفته و پرونده او هنوز باز است و با این فضاهایی که علیه او درست شده، بعید نیست محکوم هم بشود ولی اجازه بدهید محکوم بشود بعد ببینید به چه چیزی محکوم شده. می گویند یاسین رامین سال ها پیش شیرخشک فاسد از طریق هلال احمر وارد کرده و باعث فوت و کورشدن بعضی نوزادها شده، یعنی یاسین از کشور آلمان شیرخشک فاسد خریده، فروخته به هلال احمر و هلال احمر وارد کرده و از وزارت بهداشت مجوز گرفته و از گمرک ترخیص کرده و شرکت های پخش کننده آن را پخش کردند و خانواده ها خریداری کردند و فرزند ها مسموم شدند. اگر این حرف صحت داشته باشد، خیلی ها باید جوابگو باشند.»

با وجود این، یک ماه بعد، او منکر پرونده شیرخشک همسرش شد و مدعی شد یاسین رامین به علت پرونده دیگری تحت تعقیب است.

مهناز افشار در توییتر خود از شغل برادرانش گفت و قول داد که اگر اجازه دهند، دادگاه همسرش را به صورت لایو از اینستاگرام پخش کند. خودش سلبریتی هست، همسرش یکی از آ

نورا بیگ/ روزنامه شهروند

واژه های کلیدی: شیرخشک | پرونده | دادگاه | مهناز افشار | یاسین رامین | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog