cephalad اخبار رادیو زندگی قزوین

cephalad: اخبار رادیو زندگی قزوین نمایش سراسری استانی سخنرانی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی پشت‌پرده دیدار تتلو و رئیسی

روزهای آخر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری ویدئویی در اینترنت پخش شد که باور آن جهت مردم بسیار سخت بود. حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس و معاون اول س

پشت‌پرده دیدار تتلو و رئیسی

پشت پرده دیدار تتلو و رئیسی

عبارات مهم : همراهی

روزهای آخر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری ویدئویی در اینترنت پخش شد که باور آن جهت مردم بسیار سخت بود. حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس و معاون اول سابق قوه قضائیه در کوران فعالیت های انتخاباتی با امیر تتلو خواننده رپ دیدار کرد. این اقدام رئیسی با تصویر العمل هایی منفی بسیاری از سوی مردم و حتی اصولگرایان مواجه شد و عده زیادی اعلام کردند این اقدام رئیسی صرفا با نشانه کسب رای به هر قیمتی بوده هست. امیر تتلو که به تازگی از کشور خارج شده است راجع به آن دیدار سخنانی را مطرح کرده است.

پشت‌پرده دیدار تتلو و رئیسی

تنهایی

امیر تتلو خواننده رپ راجع به دیدار جنجالی با رئیسی در آستانه انتخابات رباست جمهوری در پاسخ مجری که از او پرسید: آن شب چه کسی به دنبال تو آمد که برویم آقای رئیسی را ببینیم، گفت: از خود ستاد آقای رئیسی. آقای رئیسی داشت قضاوت می شد، صرفا به خاطر جناحی که ایستاده بود. من تنهایی را احساس کردم. وی ادامه داد: من به دنبال این بودم که ببینم کدام کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری به اعتقادات من نزدیک تر هست. تتلو گفت: بعد دیدم که آقای رئیسی به اعتقادات من نزدیک است و چقدر هم تنهاست. تتلو با شمردن هوادارنش در اینترنت می گوید من نمی گویم چقدر آرای رئیسی ما من بود و یا حتی چقدر از آرای روحانی.

روزهای آخر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری ویدئویی در اینترنت پخش شد که باور آن جهت مردم بسیار سخت بود. حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس و معاون اول س

تتلو در این گفت وگوی ادعا کرد که روی خیلی از آرای روحانی هم تاثیر گذاشته هست. او می گوید: افراد رده اوج همه زنگ زدند و گفتند که از سیاست دوری کن. این خواننده رپ در پاسخ مجری که از اون می پریسد: آیا فکر می کنی که آقای رئیسی راضی بود از این اینکه در کنار تو قرار گیرد. می گوید: حالا راضی بود یا نبود دیگه بالاخره راضی بود! تتلو می گوید: محیط زیست راضی بود! خداوند راضی بود! تتلو با یادآوری خواندن ترانه انرژی هسته ای بر روی ناو ارتش و همچنین حضور در تمرین پرسپولیس گفت: در این مواقع کسی گردن نمی گیرد که چه کسی به من اجازه داد روی ناو ارتش بخوانم. این مواقع همه کتمان می کنند و می گویند من را نمی شناسند.

در پی حاشیه هایی که در مورد حضور این خواننده بر روی ناو دماوند ایجاد شد امیر دریادار سیاری فرمانده وقت نیروی دریایی ارتش با اشاره به حاشیه های فراوان ایجاد شده است راجع به این ویدئو به جام جم آنلاین گفت: «من اصلا نام هنری ایشان را نمی دانستم. زمانی که از ما اجازه درخواست کردند ایشان را به نام امیرحسین مقصودلو معرفی کردند و من کاری از ایشان ندیده بودم.» سیاری همچنین تاکید کرد: «درخواست مجوز از سوی موسسه فرهنگی هنری اوج مطرح شد.» تتلو در آخر و در جواب مجری که از او پرسید آیا بعد از دیدار به رئیسی اتفاق مالی هم جهت تو افتاد گفت: خدا شاهده نه. آنها حتی گردن هم نگرفتند که چه کسی من را به آنجا برده هست. گفتند این آقا خودش یهو اومده اینجا و اصلا دیوانه هست. گفتند تتلو اومده توی پاویون و ما رو دستگیر کرده! او افزود: مگر می شود که کسی بدون اجازه و بدون هماهنگی به دیدار کاندیدای ریاست جمهوری برود و از نزدیک او را ببیند. اون هم من، به این تابلویی؟

دیدار ماندگار

دیدار تتلو و رئیسی به یکی از پرحاشیه ترین حوادث انتخابات 96 تبدیل شد که هیچ گاه از پرونده رئیسی پاک نخواهد شد. رئیسی که در تبلیغاتش به نوعی بن بست رسیده و عمده بازیگران و صورت های معروف اصیل و مطرح را در سمت برابر خود می دید، تلاش کرد از همراهی کسی مانند تتلو و رای آوری وی با توجه به 4 میلیون فالوئرش استفاده کند ولی با نتیجه ای خلاف انتظارش مواجه شد. همراهان نامزد شکست خورده انتخابات به او آدرس غلط دادند و موجب شدند به قیمت به دست آوردن رای تعدادی از طرفداران تتلو، همراهی و همدلی بسیاری از اصولگرایان اصیل را از دست بدهد.

پشت‌پرده دیدار تتلو و رئیسی

رئیسی با نشان دادن همراهی با خواننده ای که تا پیش از انتخابات توجهی به او نداشت، باعث شد بعد از انتخابات هم خاطره این دیدار در اذهان بماند و فراموش نشود. این تنها مسئله رئیسی نبود، بلکه عمده اصولگرایان در سال های اخیر به علت عدم ارتباط نیرومند با بدنه اجتماعی غیر سنتی عملکرد خوبی در مسیر کسب رای از قشر جوان تر جامعه نداشته اند. اصولگرایان هنوز هم در این مورد صورت مساله را پاک می کنند و حاضر نیستند گوش شنوا و زبان مطالبات طبقه میانگین امروز شوند.

اخار سیاسی – آرزوی بزرگ

روزهای آخر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری ویدئویی در اینترنت پخش شد که باور آن جهت مردم بسیار سخت بود. حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس و معاون اول س

واژه های کلیدی: همراهی | خواننده | انتخابات | انتخابات 96 | اصولگرایان | ریاست جمهوری | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog